1 etapas

Didesnei šaknų sistemai sukurti, maisto medžiagoms ir kovai su ligų sukėlėjais

Purškimas po sudygimo

Biologiniai produktai skatina tiek jaunų augalų šaknų formavimąsi, tiek antžeminės augalų dalies augimą ir šis poveikis ilgalaikis. Bakterijų kolonijos augalo šaknų sistemoje suformuoja gyvybingumo „skafandrą“. Jos fiksuoja atmosferos azotą ir kartu atpalaiduoja fosforą iš dirvožemyje esančių netirpių junginių. Dėl sinergijos su augalu bakterijos papildomai stimuliuoja jo augimą, nes išskiria įvairius lengvai pasisavinamus hormonus ir rūgštis. Išaugus gerųjų bakterijų koncentracijai sumažėja žalingų mikroorganizmų kiekis, todėl augalai yra sveikesni.

Purškiant bakterijų sporas, jos numigruos iki augalo šaknų sistemos ir ten ims sparčiai daugintis. Bakterijos gyvena ir dauginasi dirvožemyje, todėl purkšti reikėtų ankstyvosios dygimo stadijos augalus. Užpurškę Biomas GROW ir Biomas PROTECT būtinųjų priežiūros darbų metu, padėsite pasėliams geriau pasiruošti žiemojimui ir ramiau laukti pavasario.

Produktai:
2 etapas

Maisto medžiagoms per visą vegetaciją

pirmasis pavasario purškimas

Per žiemą, kai vegetacija buvo sustojusi, dalies gerųjų bakterijų augalas neteko, todėl žieminius pasėlius pavasarį privalu praturtinti Biomas GROW. Bakterijų sporos patekusios į dirvožemį įsitvirtins želmenų šaknų sistemoje, ims sparčiai daugintis ir pamaitins augalus fosforu, kaliu ir azotu kada to labiausiai augalui reikia.

Biomas GROW sudėtyje esančių bakterijų sporų mišinys pasižymi stipriomis azoto fiksavimo ir dirvožemyje esančio netirpaus fosforo ir kalio atpalaidavimo savybėmis. Bakterijų „atrakinti“ elementai yra lengvai ir efektyviai pasisavinami.

Purkšti pavasarį atsinaujinus vegetacijai pirmuoju purškimu (BBCH 11-29). „Biomas GROW“ mikroorganizmų komanda padės augalams greičiau regeneruoti ir sustiprėti po žiemos. Galima maišyti su skystomis trąšomis arba AAP.

Produktai:
3 etapas

Organinių liekanų humifikavimas

Kovai su patogenais

Organinės liekanos yra natūrali dirvožemio dalis. Šiaudai sukaupia maistinių medžiagų, kurias reikia grąžinti dirvai. Dėl kasmet sutrikdomos bioįvairovės dirvožemyje trūksta mikroskopinių grybų, kurie buvusio derliaus liekanas paverstų humusu.

 

Po derliaus nuėmimo prieš įterpdami augalines liekanas naudokite Biomas ORGANIC, skirtą visų tipų augalinių organinių liekanų skaidymui. Naudojant preparatą atkuriamos natūralios dirvožemio savybės, didėja humuso kiekis, neleidžiama vystytis ant organinių liekanų esantiems patogenams. „Biomas ORGANIC“ sudėtyje yra trijų rūšių Trichoderma mikroskopinių grybų sporų.

 

Produktai: