1 etapas

Bakterijų įterpimas į dirvožemį

Biologiniai produktai skatina tiek jaunų augalų šaknų formavimąsi, tiek antžeminės augalų dalies augimą ir šis poveikis ilgalaikis. Bakterijų kolonijos augalo šaknų sistemoje suformuoja gyvybingumo „skafandrą“. Jos fiksuoja atmosferos azotą ir kartu atpalaiduoja fosforą iš dirvožemyje esančių netirpių junginių. Dėl sinergijos su augalu bakterijos papildomai stimuliuoja jo augimą, nes išskiria įvairius lengvai pasisavinamus hormonus ir rūgštis. Išaugus gerųjų bakterijų koncentracijai sumažėja žalingų mikroorganizmų kiekis, todėl augalai yra sveikesni.

Sėklų apdorojimas (vėlimas)

Bakterijas įterpti į dirvą labai patogu su sėklomis – šias apveliant beicavimo metu. Sporų būsenos bakterijos atsparios aplinkos poveikiui, todėl nebūtina apvėlus pasėti iš kart. Taip apdorotoms sėkloms nėra būtinas cheminis beicas, nors galima velti ir beicuotas. Bakteriniai produktai yra tinkami naudojimui ekologiniuose ūkiuose. Vos pasėjus bakterijos ima sparčiai daugintis ir dar iki sėkloms sudygstant susiformuoja didžiulės naudingosios kolonijos.

Produktai:

Pasėlių purškimas po sudygimo

Bakterijas įterpti galima purškiant – sporos numigruos iki augalo šaknų sistemos ir ten ims sparčiai daugintis. Bakterijos gyvena ir dauginasi dirvožemyje, todėl purkšti reikėtų ankstyvosios dygimo stadijos augalus. Užpurškę Biomas GROW būtinųjų priežiūros darbų metu padėsite pasėliams geriau pasiruošti žiemojimui ir galėsite ramiau laukti pavasario. BIOMAS sporų suspensiją galite maišyti su augalų apsaugos priemonėmis, todėl atskiro važiavimo nereikės. Rinkitės purškimą, kai velti sėklų neturite galimybės arba to daryti negalima (pavyzdžiui, rapsai).

Produktai:
GROW arba PROTECT
2 etapas

Pavasarinis purškimas

žieminiams pasėliams

Nepaisant to, ar įterpėte bakterijas apdorodami sėklas, ar purkšdami sudygusius pasėlius rudenį, ar visai nenaudojote bakterinių preparatų, žieminius pasėlius pavasarį privalu praturtinti Biomas GROW. Bakterijų sporos patekusios į dirvožemį įsitvirtins želmenų šaknų sistemoje, ims sparčiai daugintis ir pamaitins augalus fosforu, kaliu ir azotu kada to labiausiai augalui reikia.

Biomas GROW sudėtyje esančių bakterijų sporų mišinys pasižymi stipriomis azoto fiksavimo ir dirvožemyje esančio netirpaus fosforo ir kalio atpalaidavimo savybėmis. Bakterijų „atrakinti“ elementai yra lengvai ir efektyviai pasisavinami.

Purkšti pavasarį atsinaujinus vegetacijai pirmuoju purškimu (BBCH 11-32). „Biomas GROW“ mikroorganizmų komanda padės augalams greičiau regeneruoti ir sustiprėti po žiemos, efektyviau įsisavinti trąšas. Galima maišyti su skystomis trąšomis arba AAP.

Produktai:
3 etapas

Organinių liekanų humifikavimas

Kovai su patogenais

Organinės liekanos yra natūrali dirvožemio dalis. Šiaudai sukaupia maistinių medžiagų, kurias reikia grąžinti dirvai. Dėl kasmet sutrikdomos bioįvairovės dirvožemyje trūksta mikroskopinių grybų, kurie buvusio derliaus liekanas paverstų humusu.

 

Po derliaus nuėmimo prieš įterpdami augalines liekanas naudokite Biomas ORGANIC, skirtą visų tipų augalinių organinių liekanų skaidymui. Naudojant preparatą atkuriamos natūralios dirvožemio savybės, didėja humuso kiekis, neleidžiama vystytis ant organinių liekanų esantiems patogenams. „Biomas ORGANIC“ sudėtyje yra trijų rūšių Trichoderma mikroskopinių grybų sporų: Trichoderma reesei BVO5, Trichoderma longibrachiatum BVO7 ir Trichoderma asperellum BVO6.

 

Produktai:
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume Jūsų patirtį naudojantis Bioversio.lt Spauskite „Patvirtinti“, jei perskaitėte ir sutinkate su mūsų slapukų politika..