1 etapas

Bakterijų įterpimas į dirvožemį

Biologiniai produktai skatina tiek jaunų augalų šaknų formavimąsi, tiek antžeminės augalų dalies augimą ir šis poveikis ilgalaikis. Bakterijų kolonijos augalo šaknų sistemoje suformuoja gyvybingumo „skafandrą“. Jos fiksuoja atmosferos azotą ir kartu atpalaiduoja fosforą iš dirvožemyje esančių netirpių junginių. Dėl sinergijos su augalu bakterijos papildomai stimuliuoja jo augimą, nes išskiria įvairius lengvai pasisavinamus hormonus ir rūgštis. Išaugus gerųjų bakterijų koncentracijai sumažėja žalingų mikroorganizmų kiekis, todėl augalai yra sveikesni.

Sėklų apdorojimas (vėlimas)

Ekonomiškai efektyviausia įterpti bakterijas į dirvą kartu su sėklomis – šias apveliant beicavimo metu. Sporų būsenos bakterijos beicams visiškai atsparios. Sėklas, jei jos bus naudojamos ekologiniuose ūkiuose, galima apvelti mikroorganizmais ir nebeicuotas. Pirkdami sertifikuotas sėklas dėl apdorojimo BIOMAS mikroorganizmais klauskite pardavėjo. Vos pasėjus bakterijos ima sparčiai daugintis ir dar iki sėkloms sudygstant susiformuoja didžiulės naudingosios kolonijos.

Produktai:

Pasėlių purškimas po sudygimo

Įterpti bakterijas purškiant yra taip pat efektyvu – bakterijų sporos numigruos iki augalo šaknų sistemos ir ten ims greitai daugintis. Bakterijos gyvena ir dauginasi dirvožemyje, todėl purkšti reiktų ankstyvojoje augalo dygimo stadijoje. Atlikinėdami būtinuosius pasėlių priežiūros darbus ir išpuškę „Biomas GROW“ padėsite pasėliams geriau pasiruošti sezonui. BIOMAS sporų suspensiją galite maišyti kartu su augalų apsaugos priemonėmis, todėl papildomas važiavimas bus nereikalingas. Rinkitės purškimą bakterijų įterpimui, kai neturite galimybių ar nėra kaip velti sėklos (pvz. pupiniai).

Produktai:
2 etapas

Augalinių liekanų skaidymas

Humifikacijos procesų dirvožemyje skatinimui

Organinės liekanos yra natūrali dirvožemio dalis. Šiaudai sukaupia maistinių medžiagų, kurias reikia grąžinti dirvai. Taip vyksta apykaitos ciklas. Dėl pažeistos bioįvairovės dirvožemyje trūksta mikroorganizmų, kurie efektyviai skaidytų šiaudus ir padėtų jiems virsti humusu.

 

Po derliaus nuėmimo prieš įterpdami augalines liekanas naudokite „Biomas ORGANIC“, skirtą visų tipų augalinių organinių liekanų (šiaudų, ražienų) skaidymui dirvožemyje. Naudojant preparatą atkuriamos natūralios dirvožemio savybės, didėja humuso kiekis, neleidžiama vystytis ant organinių liekanų likusiems patogenams. „Biomas ORGANIC“ sudėtyje yra trijų rūšių Trichoderma mikroskopinių grybų sporų: Trichoderma reesei BVO5, Trichoderma longibrachiatum BVO7 ir Trichoderma asperellum BVO6.

 

Produktai:
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume Jūsų patirtį naudojantis Bioversio.lt Spauskite „Patvirtinti“, jei perskaitėte ir sutinkate su mūsų slapukų politika. Galite blokuoti slapukų naudojimą arba juos išjungti nustatymuose.