1 etapas

Bakterijų įterpimas į dirvožemį

Biologiniai produktai skatina tiek jaunų augalų šaknų formavimąsi, tiek antžeminės augalų dalies augimą ir šis poveikis ilgalaikis. Bakterijų kolonijos augalo šaknų sistemoje suformuoja gyvybingumo „skafandrą“. Jos fiksuoja atmosferos azotą ir kartu atpalaiduoja fosforą iš dirvožemyje esančių netirpių junginių. Dėl sinergijos su augalu bakterijos papildomai stimuliuoja jo augimą, nes išskiria įvairius lengvai pasisavinamus hormonus ir rūgštis. Išaugus gerųjų bakterijų koncentracijai sumažėja žalingų mikroorganizmų kiekis, todėl augalai yra sveikesni.

Sėklų apdorojimas (vėlimas)

Bakterijas įterpti į dirvą labai patogu su sėklomis – šias apveliant beicavimo metu. Sporų būsenos bakterijos atsparios aplinkos poveikiui, todėl nebūtina apvėlus pasėti iš kart. Taip apdorotoms sėkloms nėra būtinas cheminis beicas, nors galima velti ir beicuotas. Bakteriniai produktai yra tinkami naudojimui ekologiniuose ūkiuose. Vos pasėjus bakterijos ima sparčiai daugintis ir dar iki sėkloms sudygstant susiformuoja didžiulės naudingosios kolonijos.

Produktai:

Pasėlių purškimas po sudygimo

Bakterijas įterpti galima purškiant – sporos numigruos iki augalo šaknų sistemos ir ten ims sparčiai daugintis. Bakterijos gyvena ir dauginasi dirvožemyje, todėl purkšti reiktų ankstyvojoje augalo dygimo stadijoje. Atlikinėdami būtinuosius pasėlių priežiūros darbus ir išpuškę Biomas GROW padėsite pasėliams geriau pasiruošti sezonui. BIOMAS sporų suspensiją galite maišyti kartu su augalų apsaugos priemonėmis, todėl papildomas važiavimas bus nereikalingas. Rinkitės purškimą, kai velti sėklų neturite galimybės arba to daryti nėra kaip (pvz. pupiniai).

Produktai:
2 etapas

Organinių liekanų humifikavimas

Kovai su patogenais

Organinės liekanos yra natūrali dirvožemio dalis. Šiaudai sukaupia maistinių medžiagų, kurias reikia grąžinti dirvai. Dėl kasmet sutrikdomos bioįvairovės dirvožemyje trūksta mikroskopinių grybų, kurie buvusio derliaus liekanas paverstų humusu.

 

Po derliaus nuėmimo prieš įterpdami augalines liekanas naudokite Biomas ORGANIC, skirtą visų tipų augalinių organinių liekanų skaidymui. Naudojant preparatą atkuriamos natūralios dirvožemio savybės, didėja humuso kiekis, neleidžiama vystytis ant organinių liekanų esantiems patogenams. „Biomas ORGANIC“ sudėtyje yra trijų rūšių Trichoderma mikroskopinių grybų sporų: Trichoderma reesei BVO5, Trichoderma longibrachiatum BVO7 ir Trichoderma asperellum BVO6.

Produktai:
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume Jūsų patirtį naudojantis Bioversio.lt Spauskite „Patvirtinti“, jei perskaitėte ir sutinkate su mūsų slapukų politika..