Gaivinamojo purškimo esmė – „paduoti” pasėliams kuo anksčiau maistinių medžiagų, kad pavasarį prasidėjus vegetacijai augalui netrūktų būtinųjų maisto medžiagų. Trąšas, kurias ūkininkai naudoja tokio purškimo metu galima padaryti gerokai efektyvesnėmis ir ne tik pradžioje, bet maitinti augalus visos vegetacijos metu! Štai kaip tai vyksta.

Biomas GROW tikslingos bakterijos daro tris reikalingus darbus: 1) atpalaiduoja dirvoje esančius fosforą ir kalį; b) fiksuoja atmosferinį azotą; c) fiksuoja mineralinį azotą. Tačiau, kitas, tikrai ne mažiau svarbesnis Biomas GROW darbas – suefektyvinti panaudojamas trąšas. Ūkininkai kartais turi klaidingą nuostatą, kad tikslingų bakterijų jiems nereikia, nes „gavinamojo purškimo metu naudojamos mineralinės trąšos yra augalams preinamos formos, jų naudoju pakankamai, tad papildomai iš dirvožemio man jų nereikia”.

Tuo momentu, kai panaudojate trąšas, jų pradžioje bus daug, bet augalams tokio viso kiekio iš kart nereikia – jie tiek negali pasisavinti, tad perteklius iškrenta į netirpias nuosėdas, išsiplauna arba išgaruoja, pvz. azotas. Tikslingi mikroorganizmai esantys Biomas GROW suriša trąšų perteklių į organinę formą – trąšos netampa netirpiomis, kur kas mažiau išsiplauna ar išgaruoja. Tokioje organinėje formoje elementus augalas „pasiims” tada, kada jiems reikia – per visą vegetacijos laikotarpį, o ne tik tuo momentu, kai yra panaudojami.

Bazinė preparato kaina be galimų apimties nuolaidų – 14 Eur + PVM / 1 ha