Nepaisant to, ar Jūs rudenį įterpėte bakterijas kartu su apdorotomis sėklomis, ar purškiant sudygusius pasėlius, ar visai nenaudojote bakterinių preparatų, rekomenduojame „Biomas GROW” naudoti pirmo purkštuvo važiavimo metu, mišinyje su skystomis trąšomis (KAS, srutomis, mikroelementais ir kt.) arba augalų apsaugos priemonėmis. „Biomas GROW” mikroorganizmų mišinys padės augalams efektyviau įsisavinti trąšas, greičiau regeneruoti ir sustiprėti po žiemos. Laiku atlikus darbus galite tikėtis didesnio derliaus, be to, yra ir daugiau naudingų pasekmių!

Ūkiuose atliktų bandymų duomenimis, kai iš rudens nebuvo įterpiama bakterijų, derliaus prieaugis buvo +4%/ha arba +0,31 t/ha. Šių bandymų metu pavasarį buvo purškiami žieminiai kviečiai „Etana” – 7,62 t/ha, lyginant su kontrole, kur derlius buvo buvo 7,31 t/ha.

Jei rudenį įterpėte bakterijas į žieminius pasėlius, išpurškus „Biomas GROW” pavasarį, galite tikėtis dar didesnio derliaus prieaugio – net iki 7-9%.

Produkte esančių trijų skirtingų Bacillus spp. bakterijų sporų mišinys pasižymi stipriomis azoto fiksavimo bei dirvožemyje esančio netirpaus fosforo ir kalio atpalaidavimo savybėmis. Bakterijų „perdirbtas” azotas, fosforas ir kalis yra lengvai ir efektyviai pasisavinamas.

Naudos:

  • Ne mažiau 20 kg/ha atmosferinio azoto fiksavimas iš aplinkos per vegetaciją
  • Ne mažiau 20 kg/ha mineralinio azoto fiksavimas dirvožemyje per vegetaciją
  • 21 % mažesnis azoto išsiplovimas
  • Didesnė šaknų masė ir plaukuotumas
  • Didesnis augalų produktyvumas