Vis daugiau kalbame apie tvaresnį ūkininkavimą ir bioįvairovę dirvožemyje, todėl biologiniai produktai dabar tampa vis aktualesni. Intensyviems ūkiams ieškant tausesnio ūkininkavimo galimybių, o ekologiniams – efektyvesnių auginimo technologijų, mikroorganizmų preparatai tampa beveik neatsiejama augalininkystės dalimi. Įvedant mikroorganizmus ir derinant su kitais auginimo būdais, kaip antai sėjomaina, tarpinių pasėlių auginimas ar beariminė augalininkystė, galima pasiekti įspūdingų rezultatų.

Siekdami ūkininkus ir agronomus geriau supažindinti su mikroorganizmais, jų įtaka derliui ir dirvožemiui, nufilmavome šį video podkastą (tinklalaidę). Lietuvių mikroorganizmų gamintojo „Bioversio” įkūrėjai Stanislav Balion ir Arnoldas Jurys patys būdami biotechnologijų mokslininkas pasakoja apie mikroorganizmų naudą, kuriamus produktus, bei atsako į ūkininkų klausimus.

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume Jūsų patirtį naudojantis Bioversio.lt Spauskite „Patvirtinti“, jei perskaitėte ir sutinkate su mūsų slapukų politika..